بالابردن توان و نیروی جنسی با استفاده از گیاهان داروئی بهترین راه برای دوری از معضلاتی مانند عدم نعوظ کامل و شلی کم ( انزال زودرس ، زودانزالی ) است . استفاده از گیاهان دارویی بشکل افراط و یا تفریط توصیه شده نیست و برای استفاده از آنها باید اصولی رعایت شود . نباید از یگ گیاه بصورت تنها برای تقویت جنسی بهره برد . چراکه تقویت جنسی را باید با استفاده از کمپلکسی از ترکیبات کمیاب به انجام رساند .برای تهیه کمپلکس گیاهی برای تقویت گیاهان داروئی باید از تقویت کنندهای منحصر بفرد جنسی بهره برد که با اندازه ها و مقدارهای حساب شده ای تهیه شده اند . اندامهای مختلف از گیاهان گوناگون لازم است تا بنیه جنسی بازسازی کامل گردد . با بازسازی بنیه جنسی می توان بر بسیاری از ناتوانی ها و مشکلات جنسی غالب شد .

زود ارضایی ( انزال زودرس ) و عدم داشتن قابلیت تسلط بر زمان انزال که بسیار آزار دهنده است را می توان با یک برنامه حساب شده تقویتی حل و رفع نمود . مکمل هفت چشمه یک کمرسفت کن بسیار قوی است که با مکانیسم تقویت ریشه ای و جامع قوای جنسی از طریق اندام های غنی گیاهان خاص طبی عمل میکند . سفت کردن کمر از طریق گیاهان داروئی می تواند یک روش قطعی بشمار آید . زیاده روی و افراط در همبستری موجب بروز و ظهور ضعف های پیدا و پنهان در قوه باء میشود . سفتی کمر همانند سخره زمانی تحقق می یابد که از افراط دوری و بر تقویت مناسب و کارآمد قوای جنسی استمرار داشت .

گیاهان داروئی منابع و ارمغانی از کوهساران بلند و دشت های پهناوری است که عصاره هایی نایاب از مناطق گوناگون را در خود ذخیره می نماید  . مکمل اچ 40  را می توان به جرات راستگو ترین مکمل تقویت کننده ریشه ای بنیه جنسی نامید که حداقل بیش از ده برابر بیش سایر محصولات عناصر کمیاب و منحصر بفرد را در خود جمع نموده است . 

ادامه مطلب